Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

Hledáme ASISTENTKU k chlapci

s atypickým autismem, mentální retardací a epilepsií

Hledáme osobní asistentku pro 10-ti letého chlapce s diagnózou atypický autismus, mentální retardace a epilepsie. Náplní práce bude v období prázdnin dopomoc se sebeobsluhou, hygienou, nácvik sociálních dovedností a vytváření programu pro trávení volného času. Ve školním roce pak navíc vyzvedávání ze školy.

Místo výkonu práce je město Brno, finanční odměna 80,-/hod. V měsíci srpnu by se jednalo o tyto dny: úterý 21.8. Středa 22.8. čtvrtek 23.8, od září pak dle domluvy.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz .

 

Hledáme ASISTENTA/ASISTENTKU

k chlapci s autismem

Krásný den, jmenuji se Adam, a hledám ASISTENTA/KU, který mě bude doprovázet na cestě ze školy domů, popřípadě do kroužku a z kroužku.

Je mi 10 let, mám diagnózu PAS. Od září 2018 do června 2019 hledám na doprovázení ze školy domů asistenta, který by mi pomohl se stále učit a nacvičovat nové činnosti a slova pro snadnější život. Nemluvím a nerozumím mluvené řeči, ale mám naučená určitá slova, tak abych si řekl o základní potřeby. Bydlím v Brně – Vinohradech, ale školu navštěvuji speciální na ulici Štolcova. Byl bych rád, kdybychom spolu trávili asi 4-5 dní týdně po 2 hodinách nebo dle domluvy.

Pokud máš zájem se mnou pracovat a učit mě nové věci, budu rád, když pošleš mamince životopis s fotografií na email: veronika.bartokova@seznam.cz, ona se s tebou určitě ráda domluví. Jestliže studuješ psychologii, pedagogiku nebo máš zájem o problematiku poruch autistického spektra, zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí, bude to určitě velká výhoda.

 

 

Hledáme ASISTENTA k chlapci s Downovým syndromem a autistickými rysy

Dobrý den! Jmenuji se Ládík, a hledám ASISTENTA, kamaráda, který mě doprovodí ze školy domů, zajde se mnou na procházku, hřiště nebo výstavu.

Je mi 10 roků, mám diagnózu Downův syndrom a autistické rysy. Hledám kamaráda, který by mě dvakrát týdně (v úterý a ve čtvrtek) vyzvedl na hlavním nádraží, kam mě dopraví školní autobus, a strávil by se mnou pár hodin nebo mě doprovodil za mámou do Nového Lískovce. Moc toho nenamluvím, ale mám rád legraci, procházky, zvířata, hudbu, nebo třeba malování, takže aktivit se se mnou dá dělat spousta.

Pokud máš zájem, budu rád, když pošleš mamince životopis s fotografií na email: weisova@centrum.cz, ona se s tebou určitě ráda domluví.

 

Hledáme ASISTENTKU k chlapci s mentálním postižením,

odměna 100-115 Kč/hod

Hledáme asistentku ve věku 15 – 50 let pro práci s mentálně postiženým mladíkem na 2 – 3 hodiny denně. Nabízíme dobré pracovní podmínky, pracoviště okres Brno, finanční odměna 100-115 Kč/hod. Požadujeme dobrý zdravotní stav (není vhodné pro osoby s epilepsií, cukrovkou, revmatismem apod.)

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz .