Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

Hledáme ASISTENTA k chlapci s Downovým syndromem a autistickými rysy

Dobrý den! Jmenuji se Ládík, a hledám ASISTENTA, kamaráda, který mě doprovodí ze školy domů, zajde se mnou na procházku, hřiště nebo výstavu.

Je mi 10 roků, mám diagnózu Downův syndrom a autistické rysy. Hledám kamaráda, který by mě dvakrát týdně (v úterý a ve čtvrtek) vyzvedl na hlavním nádraží, kam mě dopraví školní autobus, a strávil by se mnou pár hodin nebo mě doprovodil za mámou do Nového Lískovce. Moc toho nenamluvím, ale mám rád legraci, procházky, zvířata, hudbu, nebo třeba malování, takže aktivit se se mnou dá dělat spousta.

Pokud máš zájem, budu rád, když pošleš mamince životopis s fotografií na email: weisova@centrum.cz, ona se s tebou určitě ráda domluví.

 

 

Nadační fond KOMETA hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Nadační fond KOMETA podporuje rodiny s dětmi, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra. Věnujeme se dětem s touto diagnózou do 18 let věku na území Jihomoravského kraje. Rodinám poskytujeme nejen poradenství, ale také výrobu či zapůjčení pomůcek, nabízíme asistentství dětem, organizujeme volnočasové aktivity a společenské akce.

Náplň práce:
– terénní práce (práce v rodinách s dětmi s PAS)
– výroba pomůcek pro výchovu a vzdělávání dětí s PAS
– administrativní podpora
– účast na akcích nadačního fondu

Požadujeme:
– VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika
– zkušenosti s dětmi s PAS
– řidičský průkaz skupiny B
– časovou flexibilitu (občasné víkendové akce)
– spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
– možnost zvolit práci na HPP/VPP/DPP
– finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
– zajímavou práci v oborech speciální pedagogika, marketing, management
– práce je vhodná pro studenty absolventských ročníků či pro absolventy VŠ

Strukturovaný životopis a motivační dopis (např. proč jste vhodným kandidátem, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou a proč jste se rozhodli s ní pracovat, kvalifikace a zkušenosti s prací s dětmi s PAS) zasílejte na email: t.kucerova@nfkometa.cz, a do předmětu uveďte: Speciální pedagog.

 

 

Hledáme ASISTENTKU k chlapci s mentálním postižením,

odměna 100-115 Kč/hod

Hledáme asistentku ve věku 15 – 50 let pro práci s mentálně postiženým mladíkem na 2 – 3 hodiny denně. Nabízíme dobré pracovní podmínky, pracoviště okres Brno, finanční odměna 100-115 Kč/hod. Požadujeme dobrý zdravotní stav (není vhodné pro osoby s epilepsií, cukrovkou, revmatismem apod.)

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz .