Nadační fond Kometa | 1. 3. 2018 RESPILON – pro děti od dětí
18096
post-template-default,single,single-post,postid-18096,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

1. 3. 2018 RESPILON – pro děti od dětí

Den s Kometou

15 Bře 1. 3. 2018 RESPILON – pro děti od dětí

RESPILON PRO DĚTI OD DĚTÍ

Dobrý den.

Rádi bychom Vám představili projekt firmy Respilon s názvem RESPILON PRO DĚTI OD DĚTÍ.

Již čtyři roky umožňuje RESPILON® pomocí nanotechnologií vést lidem lepší a zdravější život. Novou možností, jak chránit sebe a své blízké, je RESPILON® Antismog Scarf – šátek s nanovlákenným filtrem, který zachycuje i ty nejmenší smogové a prachové částice, viry, bakterie a alergeny. Na rozdíl od roušek, jeho nošení „nevzbuzuje přílišné emoce“. Právě pro děti, které místo bezstarostného života musejí čelit vážné nemoci spouští Respilon od 1. března 2018 dobročinný projekt RESPILON PRO DĚTI OD DĚTÍ, spojený se zmíněným ochranným šátkem RESPILON®. Chceme všem těmto dětem v ČR dát možnost zapojit se do tvůrčí zábavné činnosti, pomoct jim zapomenout na každodenní problémy a zároveň pro ně získat finanční prostředky na jejich léčbu.

Nyní hledá malé pomocníky, kteří se podělí o skvělé nápady. Pro jejich speciální šátek bránící malé bojovníky před viry, bakteriemi a nečistotami ve vzduchu hledají ten nejveselejší a nejzajímavější potisk. Ten následně na šátek umístí a výsledný výrobek nabídnou dětem po celém světě.

 

Jak se mohou děti zapojit?

Na papír nakreslí vysněný motiv, který by rády na šátcích viděly.

Obrázek nafotí a pošlou na e-mailovou adresu soutez@respilon.com.

K obrázku je nutné vždy napsat i křestní jméno autora a jeho věk.

Obrázky lze posílat od 1. 3. do 20. 3. 2018.

Kreslit a soutěžit mohou všechny děti do 15 let s trvalým bydlištěm v České republice.

 

Jak určí vítěze?

V prvním kole vyberou v Respilonu 10 obrázků ze všech zaslaných. Pomáhat s výběrem jim bude i slavný fotograf Robert Vano. O průběžných výsledcích budou informovat na jejich facebookovém profilu Respilon Česká republika: www.facebook.com/respilon.cz.

O třech celkových vítězích budou následně rozhodovat děti z brněnské základní školy Labyrinth. V pondělí 26. března 2018 vyhlásíme na facebookovém profilu Respilon Česká republika tři oficiální vítěze celé soutěže a zároveň je budou kontaktovat na e-mailové adrese, ze které obrázek zaslali.

 

Co výherci získají?

Hmotná odměna

Pokud se autor obrázku umístí mezi třemi vybranými, získá ochranné výrobky Respilon v hodnotě 15 tisíc Kč dle vlastního výběru. Kromě šátků může jít o nanovlákenné roušky či ochranné sítě do oken zajišťující čistý a bezpečný vzduch v domácnosti.

 

PODPORA VYBRANÉ NADACE

Šátek s vítězným designem firma vyrobí a budou ho tak moci nosit děti po celém světě! Navíc z každého kusu věnují 20 Kč na nadaci zvolenou autorem návrhu, a to 20 Kč z každého prodaného kusu kdekoliv na světě po celou dobu prodeje. Vítěz má navíc tu příjemnou povinnost vybrat ze seznamu nadaci, organizaci či spolek, kterému chce tuto odměnu zajistit.

Více informací naleznete zde: http://www.respilon.cz/charitaanadace/  nebo v přiloženém letáčku.

 

 

soutez_deti_navod_1024x1448

Budeme rádi, když se do soutěže zapojíte nebo tuto dobrou myšlenku budete šířit dále. V případě, že byste měli dítě, které by šátek bránící před viry, bakteriemi a nečistotami ve vzduchu potřebovalo, neváhejte se na firmu Respilon, případně na nás obrátit.

Tým Nadačního fondu KOMETA