Nadační fond Kometa | Online projekty
18637
page-template-default,page,page-id-18637,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Online projekty

ONLINE ZÁBAVNÉ AKTIVITY

NEJEN PRO DĚTI S AUTISMEM

Protože se s Vámi v této době bohužel nemůžeme setkávat osobně a nabízet Vám naše služby (terapie, sportovní a další volnočasové aktivity, snažili jsme se nalézt alternativu, jak Vám pomoci i v této nepříznivé situaci.

Nabízíme Vám náš nový projekt, v rámci kterého můžete očekávat nepřeberné množství nápadů na aktivity a činnostmi s dětmi, se kterými trávíte většinu času doma. Budou to zábavné činnosti, které můžete s dětmi dělat v domácím prostředí za použití prostředků, které jsou běžně dostupné. Ty budou nenáročné na přípravu, ale jejich cílem je také rozvoj jednotlivých oblastí psychomotorického vývoje (smyslové vnímání, komunikace, motorika, sebeobsluha apod.)

Vždy v neděli Vám představíme oblast, kterou budeme v následujícím týdnu rozvíjet a návrh materiálu a pomůcek, které budete moci použít. Následně Vám budeme každý pracovní den přinášet video návody či zpřístupňovat soubory s návody na dané aktivity. Jednotlivé provedení aktivit pak může odrážet Vaše kreativní pojetí, stejně jako individuální schopnosti, zájmy a preference každého dítěte.

Vše s Vámi budeme sdílet na Facebookových stránkách: Nadační fond Kometa a pracovní listy najdete ke stažení také ZDE . Budeme rádi, když v případě zapojení se budete sdílet Vaše výrobky či videa pořízená z realizace aktivit. Oceníme také zpětnou vazbu a informaci o tom, jaké činnosti Vaše děti baví a jakou oblast byste s nimi rádi rozvíjeli.