Nadační fond Kometa | Nabídka práce
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Nabídka práce

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME

 

HLEDÁME OSOBNÍ ASISTENTY

 

 

 

 

 

ASISTENT PRO TOMÁŠKA

Dobrý den, pro svého čtyřletého syna Tomáška hledám osobního asistenta/asistentku.

Tom má diagnostikovaný autismus, proto bych uvítala někoho se zkušenostmi v tomto směru nebo někoho, kdo se o problematiku zajímá, ale především člověka trpělivého, laskavého a s porozuměním.

Bydlíme v Kyjově (okres Hodonín). Ideální by bylo, kdyby ze začátku asistent dojížděl cca 2xtýdně na 2-3 hodiny k nám domů, kde by s Tomem prostřednictvím aktivně stráveného času postupně navázal kontakt (vzdělávací aktivity, nácvik komunikace atd.). Pokud by si spolu asistent s Tomem našli cestu, ocenila bych častější pomoc. Jednalo by se přibližně o dva dny v týdnu, kdy by úkolem asistenta bylo doprovodit Tomáška do/ze školky, případně na logopedii do Vracova a podobně. Na konkrétních termínech asistence bychom se domluvili.

Ráda bych se poohlédla po nějakém zaměstnání na zkrácený úvazek, ale bez pomoci asistenta do zaměstnání docházet nemohu.

Pokud máte o práci zájem, budu ráda, když mě zkontaktujete prostřednictvím emailu ratuskaveronika6@gmail.com

Děkuji a těšíme se na zprávy od Vás!

Veronika&Tom

 

ASISTENT PRO MATYÁŠKA

Dobrý den,

jmenuji se Matyášek Bölcskei a mám 4,5 roku. Trpím těžkou poruchou autistického spektra a jsem nevokální. Moc rád bych k sobě našel šikovného asistenta, který by se mnou trávil čas učením se nových dovedností.
S maminkou se věnuji Aplikované behaviorální analýze(ABA). Docházíme spolu 1x týdně do ABA centra v Brně na Pedagogické fakultě. Vede nás zkušená behaviorální analytička. Rád bych tedy, kdyby asistent měl zájem o tuto vědu a chuť se v ní vzdělávat. Já se díky tomu učím ve znacích říkat o věci, které potřebuji nebo které mě zajímají.

Jestli vás to nadchlo a máte v týdnu čas, neváhejte nás kontaktovat. Moje maminka se jmenuje Pavla Bölcskei  a tady je na ní e-mail a telefon.

e-mail: mvdr.jiraskova@centrum.cz

tel.: +420 732 92 39 06, +420 530 332 936.

Nabízíme 180 kč/hod.

 

 

ASISTENT PRO NATÁLKU

Hledám asistenta pro Natálku (4 roky, dětský autismus), který by ji vyzvedával ze školky, která se nachází v Líšni a trávil by s ní čas, než bych přijela z práce. Jednalo by se ze začátku na zkoušku o jeden den v týdnu (úterý) cca 14:30 (po domluvě s učitelkou by šlo i později, kolem 16hod.) do cca 18-19hod. Poté bych uvítala, aby asistence byla 2x týdně (i ve středu, stejný čas).

Natálka celkem umí mluvit, své potřeby dokáže říct, občas je problém s porozuměním, že nedokáže vysvětlit co chce. Buď si nakonec ukáže, nebo se vztekne a urazí. Je tedy dobré počítat i s tím, že ne všechny dny budou bez problému, ale pokud se ji budete věnovat, budete s ní venku, nebo si hrát doma, tak bych si troufla říct, že to bude v pořádku 😊 Byla bych moc ráda, aby Natálka nejdřív párkrát asistenta viděla, než s ním bude sama.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: lenkaa.prochazkova@seznam.cz

Děkuji 😊

 

ASISTENT PRO FRANTIŠKA

Dobrý den, hledáme osobní asistentku/asistenta pro 6letého Františka pro aktivní trávení volného času a občasné „hlídání“.

František má diagnózu lehkého až středně těžkého autismu. Nyní se učí mluvit, svou komunikaci doplňuje o znaky, má logopedickou péči i abaterapii (vše ráda vysvětlím). Nácvik komunikace je pro něj velmi důležitý. Vzhledem k tomu uvítám někoho s porozuměním této problematiky či zkušenosti, popřípadě aktivního zájemce/studenta ráda zaučím.

Konkrétně se jedná o asistenci cca 1 – 2x týdně (pravděpodobně čtvrtek odpoledne a pátek dopoledne) v Pustiměři u Vyškova (auto nutnost).

Zájemce prosím o kontatování na email: krahulova.katarina@email.cz nebo tel 731455789

Děkuji a Těšíme se na setkání.

 

HONZÍK HLEDÁ MOVIE MAKERA

Pro mého syna Honzíka, jehož velkou zálibou je práce s videem, hledám odborníka, studenta nebo i samouka, který by jej naučil točit, ale následně i editovat videa na počítači. Případně uvítáme i možnost přihlásit jej na nějaký kurz pro začátečníky.

Ideálně v Brně nebo blízkém okolí, případně je možné přijít syna učit i k nám domů (Brno).

Za jakékoliv kontakty, odkazy a pomoc budeme rádi.

Pište prosím na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz a do předmětu uveďte HONZÍK – VIDEO. Mamince následně předáme kontakt

Děkujeme!

 

 

ASISTENT PRO LUKÁŠKA

Dobrý den, hledáme osobního asistenta/asistentku pro našeho 9ti letého syna Lukáše. Lukášek má diagnostikovaný autismus, druhým rokem navštěvuje speciální školu ve Vyškově a dělá velké pokroky. Lukášek nemluví, ale snaží se. Zpívá, hraje si a je moc hodný.

Hledáme někoho kdo má zkušenosti s autisty a dokáže během letních prázdnin Lukáška posouvat dále v komunikaci, hrách a učení.

Asistence by probíhala v Rousínově u Vyškova min. 3x týdně (uvítáme i 5x týdně) v době od 8:00 – 14:00 hod.

V případě zájmu o tuto nabídku mě prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: nakaterina@gmail.com

Děkuji.

 

ASISTENT PRO HONZÍKA

Dobrý den, hledáme osobní asistentku/asistenta pro 5letého Honzíka pro aktivní trávení volného času (vzdělávací aktivity, nácvik komunikace atd. – vše vysvětlím).

Honzík nemluví, proto je nácvik komunikace velmi důležitý. Má diagnózu autismu, takže uvítám někoho s porozuměním pro specifika/potřeby dítěte s tím spojené. Zkušenosti s touto problematikou jsou velkou výhodou, ale aktivního člověka se zájmem rádi zaučíme.

Jednalo by se o asistenci cca 1x týdně ve vesničce Šenov, okres Znojmo.

Zájemci nás můžou kontaktovat prostřednictvím e-mailu: t.kucerova@nfkometa.cz , do předmětu uveďte: Asistence Honzík

Děkujeme a Těšíme se na Vaše nabídky.

 

ASISTENT PRO DANNYHO

Dobrý den, hledám osobní asistentku/asistenta pro mého 4letého syna Dannyho pro domácí pedagogické vzdělávání (Veveří, Brno) – nejedná se tedy o hlídání.

Danny má dg PAS (a ADHD), uvítám někoho se zkušeností či aktivním zájmem v tomto ohledu a především porozuměním pro specifika/potřeby dítěte s tím spojené. Jednalo by se zpočátku o cca 4 – 6 hodin týdně, odpolední čas. Danny stále nemluví, ale rozumí všemu.

Zájemci mě můžou kontaktovat prostřednictvím e-mailu: barbarapiveckova@seznam.cz
Děkuji a Těším se na Vaše nabídky.

 

NABÍDKA PLACENÉHO ASISTENTSTVÍ

Chceš být součástí našeho skvělého týmu? Zajímá Tě problematika autismu a baví Tě práce s dětmi? Tak neváhej a pojď mezi nás!
Pro námi organizované aktivity (terapie, sportovní aktivity), ale také přímo do rodin hledáme asistenty k dětem s poruchou autistického spektra.
Zkušenosti s prací s dětmi podmínkou, s prací s dětmi s autismem velkou výhodou, ale rádi Tě zaškolíme a vše vysvětlíme 🙂
Asistence by byla placená na základě Dohody o provedení práce částkou 120,-/hod. Podmínkou je, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a kladný vztah k dětem. Vítáme dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz 

Děkujeme za sdílení a těšíme se na každého, kdo se k nám přidá!
Tým Nadačního fondu KOMETA 💙