Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

Hledáme OSOBNÍHO ASISTENTA

pro chlapce s podezřením na autismus

Hledáme osobního asistenta/asistentku k tříletému chlapci s  podezřením na autismus. Jednalo by se o asistenci během 4 pracovních dní v týdnu (dopoledne) v rámci dětské skupiny, kterou chlapec navštěvuje, a která se nachází v Brně – Řečkovicích. Asistence by měla probíhat přímo v místě dětské skupiny, případně blízkém okolí, kam děti s učitelkami dochází/dojíždí k různým činnostem.

Chlapec je aktivní, veselý, ale téměř nemluví a rádi bychom k němu někoho milého, trpělivého, zároveň však důsledného, který mu bude doprovodem v denní rutině a nápomocný v sebeobslužných činnostech, při komunikaci a začlenění v kolektivu dětské skupiny.

V případě zájmu pošlete prosím životopis na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz

 

Hledáme OSOBNÍHO ASISTENTA

pro našeho syna s dětským autismem

Hledáme asistenta/asistentku k našemu pětiletému synovi s diagnózou „dětský autismus“. Jednalo by se o asistenci ideálně každý den 2-3 hodiny (dle domluvy). Asistence by měla probíhat v našem místě bydliště – Zbýšov u Brna v odpoledních hodinách po školce, případně osobní podpora ve školce. Rádi bychom k němu někoho milého, lidského, zároveň ale neústupného a zodpovědného. Chlapeček je trochu živější, ale velice dobře komunikuje (i když po svém), chodí do klasické státní školky s asistentem pedagoga a potřebuje pomoci s osobním vývojem.

V případě zájmu pošlete prosím životopis s krátkou osobní zprávou a fotografií na  email: zuza.votavova@gmail.com