Nadační fond Kometa | Nabídka práce
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Nabídka práce

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME

Aktuálně nejsou žádné volné pracovní pozice.

 

HLEDÁME OSOBNÍ ASISTENTY

 

 

 

 

 

 

ASISTENT PRO TOMÁŠKA

Dobrý den, pro svého čtyřletého syna Tomáška hledám osobního asistenta/asistentku.

Tom má diagnostikovaný autismus, proto bych uvítala někoho se zkušenostmi v tomto směru nebo někoho, kdo se o problematiku zajímá, ale především člověka trpělivého, laskavého a s porozuměním.

Bydlíme v Kyjově (okres Hodonín). Ideální by bylo, kdyby ze začátku asistent dojížděl cca 2xtýdně na 2-3 hodiny k nám domů, kde by s Tomem prostřednictvím aktivně stráveného času postupně navázal kontakt (vzdělávací aktivity, nácvik komunikace atd.). Pokud by si spolu asistent s Tomem našli cestu, ocenila bych častější pomoc. Jednalo by se přibližně o dva dny v týdnu, kdy by úkolem asistenta bylo doprovodit Tomáška do/ze školky, případně na logopedii do Vracova a podobně. Na konkrétních termínech asistence bychom se domluvili.

Ráda bych se poohlédla po nějakém zaměstnání na zkrácený úvazek, ale bez pomoci asistenta do zaměstnání docházet nemohu.

Pokud máte o práci zájem, budu ráda, když mě zkontaktujete prostřednictvím emailu ratuskaveronika6@gmail.com

Děkuji a těšíme se na zprávy od Vás!

Veronika&Tom

 

ASISTENT PRO MATYÁŠKA

Dobrý den,

jmenuji se Matyášek Bölcskei a mám 4,5 roku. Trpím těžkou poruchou autistického spektra a jsem nevokální. Moc rád bych k sobě našel šikovného asistenta, který by se mnou trávil čas učením se nových dovedností.
S maminkou se věnuji Aplikované behaviorální analýze(ABA). Docházíme spolu 1x týdně do ABA centra v Brně na Pedagogické fakultě. Vede nás zkušená behaviorální analytička. Rád bych tedy, kdyby asistent měl zájem o tuto vědu a chuť se v ní vzdělávat. Já se díky tomu učím ve znacích říkat o věci, které potřebuji nebo které mě zajímají.

Jestli vás to nadchlo a máte v týdnu čas, neváhejte nás kontaktovat. Moje maminka se jmenuje Pavla Bölcskei  a tady je na ní e-mail a telefon.

e-mail: mvdr.jiraskova@centrum.cz

tel.: +420 732 92 39 06, +420 530 332 936.

Nabízíme 180 kč/hod.

 

 

ASISTENT PRO NATÁLKU

Hledám asistenta pro Natálku (4 roky, dětský autismus), který by ji vyzvedával ze školky, která se nachází v Líšni a trávil by s ní čas, než bych přijela z práce. Jednalo by se ze začátku na zkoušku o jeden den v týdnu (úterý) cca 14:30 (po domluvě s učitelkou by šlo i později, kolem 16hod.) do cca 18-19hod. Poté bych uvítala, aby asistence byla 2x týdně (i ve středu, stejný čas).

Natálka celkem umí mluvit, své potřeby dokáže říct, občas je problém s porozuměním, že nedokáže vysvětlit co chce. Buď si nakonec ukáže, nebo se vztekne a urazí. Je tedy dobré počítat i s tím, že ne všechny dny budou bez problému, ale pokud se ji budete věnovat, budete s ní venku, nebo si hrát doma, tak bych si troufla říct, že to bude v pořádku 😊 Byla bych moc ráda, aby Natálka nejdřív párkrát asistenta viděla, než s ním bude sama.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: lenkaa.prochazkova@seznam.cz

Děkuji 😊

 

ASISTENT PRO FRANTIŠKA

Dobrý den, hledáme osobní asistentku/asistenta pro 6letého Františka pro aktivní trávení volného času a občasné „hlídání“.

František má diagnózu lehkého až středně těžkého autismu. Nyní se učí mluvit, svou komunikaci doplňuje o znaky, má logopedickou péči i abaterapii (vše ráda vysvětlím). Nácvik komunikace je pro něj velmi důležitý. Vzhledem k tomu uvítám někoho s porozuměním této problematiky či zkušenosti, popřípadě aktivního zájemce/studenta ráda zaučím.

Konkrétně se jedná o asistenci cca 1 – 2x týdně (pravděpodobně čtvrtek odpoledne a pátek dopoledne) v Pustiměři u Vyškova (auto nutnost).

Zájemce prosím o kontatování na email: krahulova.katarina@email.cz nebo tel 731455789

Děkuji a Těšíme se na setkání.

 

HONZÍK HLEDÁ MOVIE MAKERA

Pro mého syna Honzíka, jehož velkou zálibou je práce s videem, hledám odborníka, studenta nebo i samouka, který by jej naučil točit, ale následně i editovat videa na počítači. Případně uvítáme i možnost přihlásit jej na nějaký kurz pro začátečníky.

Ideálně v Brně nebo blízkém okolí, případně je možné přijít syna učit i k nám domů (Brno).

Za jakékoliv kontakty, odkazy a pomoc budeme rádi.

Pište prosím na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz a do předmětu uveďte HONZÍK – VIDEO. Mamince následně předáme kontakt

Děkujeme!

 

 

ASISTENT PRO LUKÁŠKA

Dobrý den, hledáme osobního asistenta/asistentku pro našeho 9ti letého syna Lukáše. Lukášek má diagnostikovaný autismus, druhým rokem navštěvuje speciální školu ve Vyškově a dělá velké pokroky. Lukášek nemluví, ale snaží se. Zpívá, hraje si a je moc hodný.

Hledáme někoho kdo má zkušenosti s autisty a dokáže během letních prázdnin Lukáška posouvat dále v komunikaci, hrách a učení.

Asistence by probíhala v Rousínově u Vyškova min. 3x týdně (uvítáme i 5x týdně) v době od 8:00 – 14:00 hod.

V případě zájmu o tuto nabídku mě prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: nakaterina@gmail.com

Děkuji.

 

ASISTENT PRO HONZÍKA

Dobrý den, hledáme osobní asistentku/asistenta pro 5letého Honzíka pro aktivní trávení volného času (vzdělávací aktivity, nácvik komunikace atd. – vše vysvětlím).

Honzík nemluví, proto je nácvik komunikace velmi důležitý. Má diagnózu autismu, takže uvítám někoho s porozuměním pro specifika/potřeby dítěte s tím spojené. Zkušenosti s touto problematikou jsou velkou výhodou, ale aktivního člověka se zájmem rádi zaučíme.

Jednalo by se o asistenci cca 1x týdně ve vesničce Šenov, okres Znojmo.

Zájemci nás můžou kontaktovat prostřednictvím e-mailu: t.kucerova@nfkometa.cz , do předmětu uveďte: Asistence Honzík

Děkujeme a Těšíme se na Vaše nabídky.

 

ASISTENT PRO DANNYHO

Dobrý den, hledám osobní asistentku/asistenta pro mého 4letého syna Dannyho pro domácí pedagogické vzdělávání (Veveří, Brno) – nejedná se tedy o hlídání.

Danny má dg PAS (a ADHD), uvítám někoho se zkušeností či aktivním zájmem v tomto ohledu a především porozuměním pro specifika/potřeby dítěte s tím spojené. Jednalo by se zpočátku o cca 4 – 6 hodin týdně, odpolední čas. Danny stále nemluví, ale rozumí všemu.

Zájemci mě můžou kontaktovat prostřednictvím e-mailu: barbarapiveckova@seznam.cz
Děkuji a Těším se na Vaše nabídky.

 

NABÍDKA PLACENÉHO ASISTENTSTVÍ

Chceš být součástí našeho skvělého týmu? Zajímá Tě problematika autismu a baví Tě práce s dětmi? Tak neváhej a pojď mezi nás!
Pro námi organizované aktivity (terapie, sportovní aktivity), ale také přímo do rodin hledáme asistenty k dětem s poruchou autistického spektra.
Zkušenosti s prací s dětmi podmínkou, s prací s dětmi s autismem velkou výhodou, ale rádi Tě zaškolíme a vše vysvětlíme 🙂
Asistence by byla placená na základě Dohody o provedení práce částkou 120,-/hod. Podmínkou je, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a kladný vztah k dětem. Vítáme dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz 

Děkujeme za sdílení a těšíme se na každého, kdo se k nám přidá!
Tým Nadačního fondu KOMETA 💙