Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

HLEDÁME ASISTENTA

Hledáme osobního asistenta/asistentku (muž vítán, ale není podmínkou) pro osmiletého chlapce s poruchou autistického spektra. Filípek je velmi zvídavý, veselý a komunikativní kluk, rád objevuje nové věci, přijímá bez potíží nové osoby, a jednoduše hledá kamaráda, se kterým by trávil volný čas a zároveň tak odlehčil péči svojí mamince.

 

Co rodina očekává od osobního asistenta?

Vezme Filipa na hřiště, kde se budou věnovat sportovním aktivitám.

Vezme ho do lesa, na louku, na procházku

Vezme ho na bazén, na brusle
Vezme ho na kolo (stačí park, dopravní hřiště, vesnice)

Vezme ho na výlet – do zoo, hrady, zámky atd.

Mohou se věnovat klučičím zájmům, např. zatloukání hřebíků, řezání dřeva, rozdělávání ohně, vázání uzlů, lezení po stromech.

Mohou spolu stavět ze sevy, lega, kostek.
Budou nacvičovat reálné situace – nakupování, cestování, společná hra s dětmi na hřišti atd.

Zpočátku by asistence probíhala převážně v domácím prostředí v Ježkovicích (okres Vyškov), po čase i v blízkém okolí domova. Časové možnosti lze dohodnout přímo s rodinou. Finanční odměna je 120,-/hod na základě Dohody o provedení práce.

V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: j.civinova@nfkometa.cz.

 

NABÍDKA PLACENÉHO ASISTENTSTVÍ

Chceš být součástí našeho skvělého týmu? Zajímá Tě problematika autismu a baví Tě práce s dětmi? Tak neváhej a pojď mezi nás!
Pro námi organizované aktivity (terapie, sportovní aktivity), ale také přímo do rodin hledáme asistenty k dětem s poruchou autistického spektra.
Zkušenosti s prací s dětmi podmínkou, s prací s dětmi s autismem velkou výhodou, ale rádi Tě zaškolíme a vše vysvětlíme 🙂
Asistence by byla placená na základě Dohody o provedení práce částkou 120,-/hod. Podmínkou je, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a kladný vztah k dětem. Vítáme dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz .
Děkujeme za sdílení a těšíme se na každého, kdo se k nám přidá!
Tým Nadačního fondu KOMETA 💙