Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

HLEDÁME ASISTENTY do POHYBOVÉHO KROUŽKU

Pro naši novou aktivitu, kterou nabízíme dětem s autismem (sportovně – zábavní kroužek), hledáme asistenty. Kroužek bude probíhat od června do srpna každý čtvrtek v čase 15:00 – 16:00 1. skupina (mladší děti) a 16:00 – 17:00 2. skupina (starší děti).

Areál hřiště a přilehlé budovy s tělocvičnou se nachází na adrese Drozdí 88/6, 621 00 Brno-Ořešín. Na místo se dá dojet autem a zaparkovat na přilehlém parkovišti, či využít MHD – linka č. 70 na konečnou zastávku Ořešín, odkud je to cca 10 minut chůze. Areál se nachází v zalesněném prostředí údolí říčky Rakovec.

Počítejte prosím s tím, že Vás bychom potřebovali od 14:30 do 17:30. Pokud byste měli zájem chodit pravidelně, asistence by byla placená na základě dohody o provedení práce částkou 100,-/hod.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: t.kucerova@nfkometa.cz .Tým Nadačního fondu KOMETA 💙

 

HLEDÁME ASISTENTKU NA PLAVÁNÍ

Hledáme osobní asistentku pro dcerku (5 let) s vývojovou dysfázií s autistickými rysy. Jednalo by se o doprovod na plavecký kroužek, který bude od dubna do června. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Jednalo by se o vyzvednutí dcery v Židenicích, doprovod na plavecký bazén Ponávka, dopomoc s převlékáním a asistence při lekcích plavání přímo ve vodě.

Dcerka je veselá, společenská, miluje jakýkoliv pohyb (ve vodě nejvíce), hudbu, pobyt venku a ostatní záliby, které patří k jejímu věku. Při aktivitách není náročná. Rádi bychom někoho aktivního, ideálně na dlouhodobou spolupráci.

Více informací ochotně poskytneme osobně (včetně dohodnutí finanční odměny). Kontakt: Lydie Bernkopf, e-mail: lydiebernkopf@gmail.com, tel.: 739 625 402.

Děkujeme.

 

HLEDÁME OSOBNÍHO ASISTENTA/ASISTENTKU