Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

NABÍDKA PLACENÉHO ASISTENTSTVÍ

Chceš být součástí našeho skvělého týmu? Zajímá Tě problematika autismu a baví Tě práce s dětmi? Tak neváhej a pojď mezi nás!
Pro námi organizované aktivity (terapie, sportovní aktivity) hledáme asistenty k dětem s poruchou autistického spektra.
Zkušenosti s prací s dětmi podmínkou, s prací s dětmi s autismem velkou výhodou, ale rádi Tě zaškolíme a vše vysvětlíme 🙂
Asistence by byla placená na základě Dohody o provedení práce částkou 100,-/hod. Podmínkou je, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a kladný vztah k dětem. Vítáme dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: t.kucerova@nfkometa.cz .
Děkujeme za sdílení a těšíme se na každého, kdo se k nám přidá!
Tým Nadačního fondu KOMETA 💙

 

HLEDÁME ASISTENTKU NA PLAVÁNÍ

Hledáme osobní asistentku pro dcerku (5 let) s vývojovou dysfázií s autistickými rysy. Jednalo by se o doprovod na plavecký kroužek, který bude od dubna do června. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Jednalo by se o vyzvednutí dcery v Židenicích, doprovod na plavecký bazén Ponávka, dopomoc s převlékáním a asistence při lekcích plavání přímo ve vodě.

Dcerka je veselá, společenská, miluje jakýkoliv pohyb (ve vodě nejvíce), hudbu, pobyt venku a ostatní záliby, které patří k jejímu věku. Při aktivitách není náročná. Rádi bychom někoho aktivního, ideálně na dlouhodobou spolupráci.

Více informací ochotně poskytneme osobně (včetně dohodnutí finanční odměny). Kontakt: Lydie Bernkopf, e-mail: lydiebernkopf@gmail.com, tel.: 739 625 402.

Děkujeme.

 

HLEDÁME OSOBNÍHO ASISTENTA/ASISTENTKU