Nadační fond Kometa | INZERCE
18055
page-template-default,page,page-id-18055,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

INZERCE

Níže můžete nalézt inzerci na pozice osobních asistentů, dobrovolníků nebo třeba brigádníků. Jestliže máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nás kontaktovat.

 

HLEDÁME ASISTENTKU NA PLAVÁNÍ

Hledáme osobní asistentku pro dcerku (5 let) s vývojovou dysfázií s autistickými rysy. Jednalo by se o doprovod na plavecký kroužek, který bude od dubna do června. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Plavání je každé úterý od 14 do 15 hodin. Jednalo by se o vyzvednutí dcery v Židenicích, doprovod na plavecký bazén Ponávka, dopomoc s převlékáním a asistence při lekcích plavání přímo ve vodě.

Dcerka je veselá, společenská, miluje jakýkoliv pohyb (ve vodě nejvíce), hudbu, pobyt venku a ostatní záliby, které patří k jejímu věku. Při aktivitách není náročná. Rádi bychom někoho aktivního, ideálně na dlouhodobou spolupráci.

Více informací ochotně poskytneme osobně (včetně dohodnutí finanční odměny). Kontakt: Lydie Bernkopf, e-mail: lydiebernkopf@gmail.com, tel.: 739 625 402.

Děkujeme.

HLEDÁME ASISTENTA/ASISTENTKU

DO MATEŘSKÉ ŠKOLY K CHLAPCI S AUTISMEM

Dobrý den, pro našeho pětiletého syna Adámka hledáme spolehlivého asistenta či asistentku do školky.

Sháníme někoho, kdo by byl schopný a ochotný strávit s ním pár hodin ve školce přes týden, a věnoval by se pouze jemu. Adámek je hodný kluk, ale potřebuje pomoci s mluvením, a cíleným rozvojem.

Rádi Vás seznámíme se vším, co potřebujeme, a dohodneme se na podrobnostech včetně finanční odměny.

Kontaktujte nás, prosím, prosím, přes e-mail či telefon: vdrazdilova@seznam.cz, 734 161 558 / horvatht@seznam.cz, 703 528 866

Děkujeme.

Rodiče Horváthovi z Brna Medlánek

 

HLEDÁME OSOBNÍHO ASISTENTA/ASISTENTKU