Nadační fond Kometa | 16. 12. 2015 Pomáháme ve spolupráci s HC Kometa Brno
16951
post-template-default,single,single-post,postid-16951,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

16. 12. 2015 Pomáháme ve spolupráci s HC Kometa Brno

Den s Kometou

16 Pro 16. 12. 2015 Pomáháme ve spolupráci s HC Kometa Brno

V posledních dnech jsme ve spolupráci s HC Kometa Brno pomáhali!

V sobotu 12. 12. jsme vykouzlili úsměv na rtech Jarouškovi, který má dětskou mozkovou obrnu s levostrannou hemiparézou. Jardovou velkou vášní je sport, a tak jsme mu s radostí darovali dres HC Komety Brno podepsaný všemi hráči, a do tomboly, jejíž výtěžek byl taktéž určen na pomoc Jarouškovi, jsme věnovali vstupenky na domácí zápas HC Kometa.

O tuto možnost nás požádal futsalový tým SK Amor Vyškov, který ve spolupráci s Nadačním fondem Modrý hroch uspořádal sbírku, která byla završena sobotním benefičním utkáním. Na tomto utkání byl mimo dresu Jarouškovi předán také šek s celkovou vybranou částkou.

Jarouškovi přejeme především zdraví, protože to je nejdůležitější, týmu SK Amor Vyškov u mnoho sportovních úspěchů, a Nadačnímu fondu Modrý hroch děkujeme za jejich záslužnou práci.

Fotografie z akce:

Video z akce:

Dalším obdarovaným byl Kubík, který trpí Duchennovou svalovou dystrofií. Pro Kubíka organizuje jeho tatínek již osmým rokem charitativní ples, který se uskuteční v pátek 22.ledna 2016 v budišovském kulturním domě. Před samotným charitativním plesem probíhá i charitativní aukce dresů, kterou jsme i my podpořili věnováním podepsaného dresu HC Kometa.

Charitativní aukce dresů českých sportovců byla již spuštěna, a můžete se do ní zapojit i vy zde. Výtěžek celé této aukce poputuje ke Kubíčkovi Bačkovskému, který trpí již zmiňovanou svalovou dystrofií. Po Novém roce věnujeme Jakubovi, jakožto velkému fanouškovi, také vstupenky na domácí zápas HC Komety.

Kubíčkovi přejeme spoustu zdraví, a jeho rodině posíláme mnoho sil, a přejeme vydařený charitativní ples.

3

Třetí dres, podepsaný hráči HC Kometa Brno putoval na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel. V kavárně Savoy v Brně se uskutečnil charitativní radiobazar, který uspořádalo rádio Kiss Hády pro občanské sdružení Debra (více informací zde). Celý výtěžek z akce byl věnován charitativní organizaci Debra.

Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, a všem pacientům s nemocí motýlích křídel přejeme mnoho zdraví.

promo 12342738_10153361788121523_477050104029994105_n