Nadační fond Kometa | 29. 3. 2017 3. setkání rodičů dětí s PAS v NF KOMETA
17502
post-template-default,single,single-post,postid-17502,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

29. 3. 2017 3. setkání rodičů dětí s PAS v NF KOMETA

Den s Kometou

06 Bře 29. 3. 2017 3. setkání rodičů dětí s PAS v NF KOMETA

3. SETKÁNÍ RODIČŮ DĚTÍ S PORUCHOU AUTISTICKÉHO SPEKTRA V NADAČNÍM FONDU KOMETA

29. 3. 2017

TÉMA: MOTIVACE

Dobrý den.

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na třetí setkání rodičů dětí s autismem, tentokrát zaměřené na téma motivace. Setkání bude opět neformální, a jeho cílem bude popovídat si, sdílet Vaše zkušenosti, a společně se podílet na řešení různých problémů.

Naše pozvání přijala Mgr. Lucie Strapáčová, speciální pedagog vyučující osm let na Základní škole Brno, Štolcova, p.o., kde i lektoruje různé kurzy s tematikou autismu. Je konzultantkou rané péče pro rodiny s dětmi s PAS. Věnuje se organizaci volnočasových aktivit a pobytů pro děti s PAS. Dále je instruktorkou plavání dětí a dospělých s handicapem. Paní Strapáčová se s námi podělí o své zkušenosti v oblasti motivace a práce s dětmi s poruchou autistického spektra.

Pokud má někdo z Vás zajímavý poznatek nebo dobrou zkušenost v této oblasti, která by mohla být přínosná i dalším rodičům, neváhejte se na nás obrátit, a my Vám dáme prostor se společně s ostatními rodiči podělit. Zároveň budeme rádi za sdílení Vašich zkušeností v oblasti motivace přímo na setkání

PROGRAM:

  1. Plán akcí Nadačního fondu KOMETA
  2. Motivace a děti s PAS
  3. Přednáška Mgr. Lucie Strapáčové
  4. Diskuze/zkušenosti rodičů
  5. Vaše náměty k diskuzi při dalších setkáních, návrh témat/odborníků

TERMÍN:

29. 3. 2017, 16:30 hodin

MÍSTO KONÁNÍ:

Kancelář Nadačního fondu KOMETA (vstup přes vrátnici u VIP parkoviště z ulice Poříčí)

 

V případě zájmu či pro zjištění více informací prosím kontaktujte Mgr. Terezu Kučerovou prostřednictvím emailu t.kucerova@nfkometa.cz nebo telefonu: 731 129 482.

Budeme se na Vás těšit!