Nadační fond Kometa | 3. 6. 2017 Kometa Golf Challenge 2017
17828
post-template-default,single,single-post,postid-17828,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

3. 6. 2017 Kometa Golf Challenge 2017

Den s Kometou

05 Čvn 3. 6. 2017 Kometa Golf Challenge 2017

KOMETA GOLF CHALLENGE 2017

V sobotu 3. 6. 2017 se v krásném prostředí Golfového resortu Kasáda uskutečnil již čtvrtý ročník charitativního golfového turnaje Kometa Golf Challenge, akce se účastnili partneři klubů, hráči i realizační tým Komety. Letošní ročník byl také otevřený pro golfisty z řad fanoušků hokejového klubu. Partneři Komety měli ve flightech také hrající či nehrající hokejisty prvního týmu Komety, a výtěžek z tohoto turnaje putuje na podporu činnosti Nadačního fondu KOMETA.

Všichni se sešli v krásném prostředí nedaleko Brna. „Pozvali jsme naše klubové partnery, ale také jsme oslovili i širokou veřejnost, která se měla možnost přihlásit prostředním webových stránek Komety. Všichni se pak spolu s hráči mohli zúčastnit turnaje zakoupením tzv. flightu. Ten se skládal ze tří aktivních hráčů a jednoho aktivně hrajícího hokejisty. Případně ze čtyř hrajících golfistů, které doprovázel jako nehrající kapitán hokejista z našeho A-týmu,“ popisuje průběh turnaje obchodní a marketingová ředitelka Komety Lenka Plšková.

Program byl pestrý i po skončení turnaje. „Ocenili jsme nejlepší hráče, vyhlásili nejlepší flighty a poté proběhla tombola o ceny. Na závěr celého dne se uskutečnila dražba hokejových artefaktů kterou moderoval patron NF KOMETA, herec Tomáš Matonoha. Veškerý výtěžek z golfového turnaje poputuje na účet Nadačního fondu KOMETA, který se stará o děti s poruchou autistického spektra,“ říká Lenka Plšková.

Golfový turnaj má charitativní podtext. Výtěžek putuje na Nadační fond KOMETA, který se zaměřuje na děti s poruchou autistického spektra. V tuto chvíli registrujeme přes šedesát rodin, které využívají našich služeb. Mezi ně patří poradenství, výroba či zapůjčení pomůcek, literatury a zprostředkování osobní asistence. Rodiny velice oceňují volnočasové aktivity, které dětem nabízíme. Snažíme se vysvětlovat rodičům, jak s dětmi správně pracovat. Máme od klientů výborné ohlasy, jsou s námi spokojení, což je pro nás to nejdůležitější. Díky partnerům se nám v poslední roce podařilo vytvořit a spustit aplikaci, která usnadňuje dětem komunikaci s okolím. V rozvoji aplikace bychom chtěli pokračovat i v budoucnu.

Rády bychom touto cestou poděkovaly partnerům za podporu a pomoc při rozvoji naší práce. Věříme, že si hráči a partneři čtvrtý ročník golfového turnaje užili a budeme se těšit na další společné setkání.

Tým Nadačního fondu KOMETA.

Partneři 4. ročníku Kometa Golf Challenge 2017.