Nadační fond Kometa | 5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA
17245
post-template-default,single,single-post,postid-17245,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA

Den s Kometou

08 Zář 5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA

BRUSLENÍ S NADAČNÍM FONDEM KOMETA

Krásný den!

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že od října roku 2016 bude Nadační fond KOMETA pořádat zdarma kulturně-edukační sportovní program „Bruslení s Nadačním fondem KOMETA.

Tento program bude včetně bruslení určen nejen úplným začátečníkům, ale i zkušeným bruslařům a také celým rodiním i laické a odborné veřejnosti – studentům, asistentům dětí s PAS. Rádi Vás přivítáme byť jen jako diváky na tribuně nebo ještě lépe, pokud nabídnete pomocnou roku při organizaci i realizaci samotného bruslení.

Nejen děti, ale i dospělí si užijí spoustu zábavy. Mohou si také vyzkoušet, jaké to je sedět na tribuně při představě vyprodané DRFG Arény a přímo nasát atmosféru zázemí.

Jak již bylo uvedeno, bruslit se bude přímo v DRFG Aréně. V případě zájmu o přímou účast na této akci nám zašlete vyplněnou přihlášku, kterou si můžete stáhnout ZDE na email t.kucerova@nfkometa.cz . V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na zmíněný email. Stejně tak rádi uvítáme jakoukoli pomoc.

 

Budeme se těšit na Vás i Vaše děti, tým Nadačního fondu KOMETA.