Nadační fond Kometa | 5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA
17245
post-template-default,single,single-post,postid-17245,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA

Den s Kometou

08 Zář 5. 9. 2016 Bruslení s Nadačním fondem KOMETA

BRUSLENÍ S NADAČNÍM FONDEM KOMETA

Krásný den!

Od října roku 2016 bude Nadační fond KOMETA pořádat zdarma pravidelné bruslení určené dětem s poruchou autistického spektra. Bruslení bude určeno jak úplným začátečníkům, tak zkušeným bruslařům. Děti si mohou užít nejen zábavu, ale také si vyzkoušet prvky tréninku hokeje či samotné hry.

Bruslit se bude přímo v DRFG Aréně v Brně na ulici Křídlovická 34, a to pravděpodobně vždy jednu hodinu o víkendu (přesné rozpisy na následující měsíc budou k dispozici vždy poslední týden v měsíci). Děti budou bruslit za přítomnosti hokejového trenéra, a na led s nimi v bruslích můžou i jejich rodinní příslušníci (rodič, sourozenec, případně asistent), aby jim zajistili pomoc a podporu.

V případě zájmu o bruslení prosím zašlete vyplněnou přihlášku, kterou si můžete stáhnout ZDE nejpozději do 25. 9. 2016 na email t.kucerova@nfkometa.cz . V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na zmíněný email.

V týdnu od 26. 9. do 30. 9. se bude konat informační schůzka, kde budou sděleny veškeré podrobnosti.

Budeme se těšit na Vás i Vaše děti, tým Nadačního fondu KOMETA.