Nadační fond Kometa | 7. 6. 2016 Benefiční fotbalové utkání
17127
post-template-default,single,single-post,postid-17127,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

7. 6. 2016 Benefiční fotbalové utkání

Den s Kometou

31 Kvě 7. 6. 2016 Benefiční fotbalové utkání

Benefiční fotbalové utkání 

Kometa si letní přípravu zpestřila fotbalovým zápasem proti lékařům z Nemocnice u Sv. Anny

V úterý 7. 6. 2016 na fotbalovém hřišti v Jundrově sehrálo benefiční fotbalové utkání, ve kterém se spolu utkali hráči brněnské HC Komety Brno s lékaři Svatoanenské ligy. Utkání skončilo vítězstvím hokejistů 11:5, ale o výsledek tentokrát nešlo.

V rámci programu se konala autogramiáda hráčů HC Kometa Brno a jako doprovodný program se představilo Mezinárodní centrum klinického výzkumu při Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně svým projektem HOBIT. Při této příležitosti jste měli možnost podpořit činnost Nadačního fondu KOMETA, a to buď přispěním do zapečetěné sbírkové pokladničky či zakoupením nadačních předmětů.

Výtěžek z této akce je určen ve prospěch Nadačního fondu KOMETA, jehož cílem je podpora rodin s dětmi s poruchou autistického spektra.

Děkujeme všem, kteří přispěli do zapečetěných sbírkových pokladniček či zakoupili nadační předměty, a rozhodli se tak podpořit naši činnost!

Váš, tým Nadačního fondu KOMETA!

Fotografie naleznete ve fotogalerii.