Nadační fond Kometa | Benefiční fotbalové utkání na podporu Nadačního fondu KOMETA
16583
post-template-default,single,single-post,postid-16583,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Benefiční fotbalové utkání na podporu Nadačního fondu KOMETA

23 Čvn Benefiční fotbalové utkání na podporu Nadačního fondu KOMETA

Ve čtvrtek 25. června 2015 se na fotbalovém hřišti v Jundrově uskuteční benefiční fotbalové utkání mezi výběrem Svatoanenské fotbalové ligy a hráči HC Kometa Brno. Toto utkání bude benefičního rázu, protože svým dobrovolným vstupným můžete přispět Nadačnímu fondu Kometa.

Slavnostní výkop je naplánován na 18:00 a hrát se bude dle hokejového formátu 3 x 20 minut. Na straně Komety se představí hráči hokejového „A“ týmu Komety, a proti nim bude stát výběr Svatoanenské fotbalové ligy, tj. pracovníků z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Fakultní nemocnice Brno, Masarykova onkologického ústavu a Nemocnice Nové Město na Moravě.

Zaměstnanci Fakultní nemocnice u sv. Anny se nepředstaví pouze na hrací ploše, nýbrž další z jejich kolegů z Mezinárodního centra klinického výzkumu budou mít po celou dobu akce pro návštěvníky připravenu informativně praktickou kampaň. Návštěvníci si tak mohou bezplatně nechat změřit vitální kapacitu plic, přeměřit tlak a podstoupit další jednoduchá vyšetření, díky nimž se dozví více o svém zdraví a jak o něj pečovat. Pro nejmenší budou připraveny naučné omalovánky, balónky, odznáčky a barevné komiksy, které dětem zábavnou a srozumitelnou formou vysvětlí některé zdravotní obtíže a způsoby jak jim předcházet. HC Kometa Brno si pro návštěvníky připraví skákací hrad, střelbu na branku, a před samotným utkáním (od 17:00) proběhne přímo v Jundrově na hřišti autogramiáda hokejistů HC Kometa Brno.

Nadační fond Kometa můžete při této akci podpořit dobrovolným vstupným nebo zakoupením nadačních předmětů. Veškerý výtěžek z akce podpoří činnost nadačního fondu, konkrétně bude sloužit k nákupu technického vybavení poradenského centra, které bude určeno pro práci s dětmi s poruchou autistického spektra.