Nadační fond Kometa | Duben 2018 Kometa svítí modře
18106
post-template-default,single,single-post,postid-18106,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Duben 2018 Kometa svítí modře

Den s Kometou

02 Dub Duben 2018 Kometa svítí modře

LOGO_Kometa_sviti_modre

4. ročník projektu, jehož cílem je podpora osob s autismem, který se váže k 2. dubnu – Světový den zvýšení povědomí o autismu.

V rámci tohoto projektu pořádá Nadační fond KOMETA několik akcí, jejichž cílem je vyjádření podpory osobám s poruchou autistického spektra. 

cgmLCR1lhS7d_s720x720

Stejně jako každý rok se uskutečnilo Focení v modrém, při kterém se zaměstnanci Nadačního fondu KOMETA, HC Kometa Brno a hráči HC Kometa Brno oblékli do modrých barev, společně vyfotili a podpořili tak projekt Kometa svítí modře.

Pro rodiny s dětmi s autismem, které chodí pravidelně bruslit plánujeme také Bruslení v modrém, a jako každý rok i letos dětský den s názvem Modré odpoledne, který je taktéž určen dětem s autismem a jejich rodinám.

O podrobnostech vztahujících se k jednotlivým akcím, Vás budeme průběžně informovat. Sledujte nás proto buď na Facebooku: Nadační fond Kometa nebo navštivte naše webové stránky: www.nadacnifondkometa.cz .

Budeme se na Vás těšit na výše zmíněných akcích, a předem děkujeme za vyjádření podpory osobám s autismem.

Tým Nadačního fondu KOMETA.