Nadační fond Kometa | Kalendář roku 2021
18851
post-template-default,single,single-post,postid-18851,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Kalendář roku 2021

Den s Kometou

02 Čvn Kalendář roku 2021

KALENDÁŘ ROKU 2021

SOUTĚŽ

 

Krásný den Vážení příznivci Nadačního fondu KOMETA 💙
Jak jistě víte, v minulém roce jsme vydali kalendář, na jehož vzniku se podílely přímo děti s poruchou autistického spektra, které jsou našimi klienty. A protože se nám moc povedl, přihlásili jsme ho do soutěže Kalendář roku, a touto cestou bychom Vás rádi požádali, abyste pro něj v této soutěži hlasovali ZDE (Kalendář najdete pod názvem: Život není modrobílý).
Předmětem soutěže jsou vydané kalendáře pro rok 2021 pro tuzemské i zahraniční klienty v České a Slovenské republice. Cílem soutěže je ocenit výjimečné práce – kalendáře a to nejen z pohledu vlastního polygrafického zpracování ale i z hlediska originálního návrhu či společenského poselství. V neposlední řadě si soutěž klade za cíl podpořit vlastní obor.
Hlasování veřejnosti na webových stránkách je možné od 1. 6. 2021 – 15. 7. 2021 a z jedné IP adresy je možné dát pouze jeden hlas.
A i když je letošní rok téměř ve své polovině, máte stále možnost si tento kalendář zakoupit na našem E-SHOPU a podpořit tak naši činnost.
Děkujeme za Vaše hlasy i sdílení, moc si toho vážíme 🙏
Tým Nadačního fondu KOMETA 💙