Nadační fond Kometa | Duben 2017 Kometa svítí modře
17612
post-template-default,single,single-post,postid-17612,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Duben 2017 Kometa svítí modře

Den s Kometou

31 Bře Duben 2017 Kometa svítí modře

LOGO_Kometa_sviti_modre

3. ročník projektu, jehož cílem je podpora osob s autismem, který se váže k 2. dubnu – Světový den zvýšení povědomí o autismu.

V rámci tohoto projektu budou během celého měsíce probíhat různé akce organizované Nadačním fondem KOMETA.

První z nich bylo Bruslení v modrém, které se uskutečnilo 26. 3. To bylo určené pro děti s autismem a jejich rodiny, které během celé sezóny 2016/2017 navštěvovaly každý týden bruslení pořádané Nadačním fondem KOMETA. Na tomto slavnostním ukončení byli děti i rodiče oblečeni do modrého, dětem jsme předali diplomy s drobnými dárky, a připravili jsme si pro ně překvapení v podobě projížďky na rolbě Marušce.

Brusleni_v_modrem_850x490

Další způsob, kterým vyjádříme podporu během celého měsíce, je prodej stužek. Stužky prodáváme jak na námi pořádaných akcích, tak na domácích hokejových utkáních, a to za symbolickou cenu 50,-. Jejich zakoupením a nošením vyjádříte podporu osobám s poruchou autistického spektra.

Stuzka_850x490

Stejně jako loni se na začátku dubna uskuteční Focení v modrém, při kterém se zaměstnanci Nadačního fondu KOMETA a HC Kometa Brno na podporu Světového dne autismu oblečou do modrých barev.

Foceni_v_modrem_850x490
Letos jsme si pro Vás připravili také soutěž vztahující se k podpoře tohoto dne, kterou jsme nazvali Podporuj modře. Vaším úkolem bude do 21. 4. 2017 zasílat fotografie s tématikou Kometa svítí modře. Jak toto zadání uchopíte necháme na Vaší fantazii, jedinou podmínkou je přítomnost modré barvy na Vámi zaslané fotografii. Od 21. 4. do 30. 4. 2017 budou zaslané fotografie zveřejněny na Facebookových stránkách Nadačního fondu KOMETA, kde budete moci hlasovat pro tu nejlepší. První 3 fotografie, které dostanou nejvíce „To se mi líbí“ budou následně odměněny nadačními předměty. Více informací a plné znění pravidel soutěže naleznete zde.

Podporuj_modre_850x490_00

Poslední akcí, kterou zároveň završíme letošní ročník projektu Kometa svítí modře, bude Modré dopoledne, které se uskuteční 30. 4. v DRFG Areně. Stejně jako loni bude pro děti připraveno mnoho zábavy a sportovních aktivit, ukázka pomůcek a činnosti Nadačního fondu KOMETA, ale také drobné překvapení pro registrované děti.

Modre_dopoledne_850x490

O podrobnostech vztahujících se k jednotlivým akcím, Vás budeme průběžně informovat. Sledujte nás proto buď na Facebooku: Nadační fond Kometa nebo navštivte naše webové stránky: www.nadacnifondkometa.cz .

Budeme se na Vás těšit na výše zmíněných akcích, a předem děkujeme za vyjádření podpory osobám s autismem.

Tým Nadačního fondu KOMETA.