Nadační fond Kometa | 12. 12. 2019 KŘEST NIKON KALENDÁŘE
18508
post-template-default,single,single-post,postid-18508,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

12. 12. 2019 KŘEST NIKON KALENDÁŘE

Den s Kometou

30 Pro 12. 12. 2019 KŘEST NIKON KALENDÁŘE

KŘEST NIKON KALENDÁŘE 2020

 

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 proběhl křest NIKON KALENDÁŘE s podtitulem moje srdeční záležitost. Jednalo se o 11. ročník fotosoutěže s charitativním posláním. Projekt Nikon kalendář dává příležitost amatérským fotografům i profesionálům, kteří se chtějí o svůj pohled na svět přes hledáček fotoaparátu Nikon podělit s okolím. Soutěž je určena pro všechny, kteří k fotografování používají technologie značky Nikon a skrze svoji tvorbu jsou otevřeni pomáhat dobré věci.

 

Na křtu bylo představeno 12 výherních fotografií, které jsou součástí kalendáře pro následující rok. Všech 50 semifinálových fotografií bylo a stále je vystaveno v prostorách Místodržitelského paláce, kde si je můžete prohlédnouti a zakoupit i Vy! Fotografie, které jsou k dispozici k prodeji naleznete zde: https://nikon-kalendar.cz/prodej . Cena fotografie je minimálně 2500,-Kč, je možné zaplatit dobrovolnou vyšší částku, přičemž veškeré finance z prodaných fotografií putují na podporu naší organizace. Prvních 15 kupujících dostane k fotografii i exkluzivní Nikon kalendář 2020, který je jinak neprodejný. Fotografie obdrží kupující poštou na vytištěném kvalitním papíře s bílou paspartou o rozměrech 600×500 mm.

 

Veškerý výtěžek z dražby i prodeje fotografií putoval ve prospěch naší činnosti, a konkrétně na financování muzikoterapie a arteterapie pro děti s poruchou autistického spektra.

Šek byl předán na čtvrtečním domácím zápase, kdy se utkala HC Kometa Brno s HC Sparta Praha. Tímto z celého srdce děkujeme společnosti Nikon, komunikační agentuře Fast Forward, která se na organizaci akce podílela a všem dražitelům.

Celkem se během slavnostního večera vydražilo 142 500 Kč. Společnost Nikon CEE GmbH navíc věnovala Nadačnímu fondu KOMETA na pomoc rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra finanční dar ve výši 100 000 Kč.

Více informací o akci naleznete na: https://www.nikon-kalendar.cz/

 

Děkujeme!

Tým Nadačního fondu KOMETA