Nadační fond Kometa | MODRÉ DOPOLEDNE 2024
19795
post-template-default,single,single-post,postid-19795,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

MODRÉ DOPOLEDNE 2024

20 Dub MODRÉ DOPOLEDNE 2024

MODRÉ DOPOLEDNE 2024

7. ročník charitativní akce s názvem Modré dopoledne je za námi. Jako každý rok ji pořádá Nadační fond KOMETA ve spolupráci s Modrá pomáhá, z. s. pro své klienty v hokejové Winning Group Areně. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 120 dětí a dospívajících s autismem a jejich rodinami.

Dětem jsme připravili bohatý program plný her, tvoření, sportovních a naučných aktivit, které využíváme i při našich terapiích. Za některé splněné úkoly si pak mohly děti odnést malou odměnu.

Součástí našeho programu byly i aktivity od organizací, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a moc jim za zpestření Modrého dopoledne děkujeme. Jmenovitě rodinné zábavní centrum BRuNO Family park, které dětem připravilo svoji tvořivou dílnu, malovalo se na obličej a děti si i s rodiči mohly zajezdit na BRuNO kárkách, Úžasné divadlo fyziky. ÚDiF, z. s. se svými pokusy a experimenty, Mateřská, základní a praktická škola Štolcova, p.s. autistická škola, Človíček (One Little) z.s., SAREMA BRNO, s.r.o. (Rehabilitační a neurorehabilitační centrum), Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje, Městská policie Brno a Tetování od Leničky se svým airbrush tetováním. Chráněná dílna V růžovém sadu, z.ú. nám jako i v předchozích letech zapůjčila svoji obří dřevěnou autodráhu, děkujeme.

V rámci celé akce si pak mohli účastníci zakoupit nadační předměty za zvýhodněné ceny a podpořit tak činnost obou našich organizací. Celým dopolednem nás provázeli maskoti HC KOMETA BRNO Nanuk a Kometa a letos nechyběl ani čáp Bruno.

Ze srdce moc děkujeme všem dobrovolníkům za pomoc a HC KOMETA BRNO za poskytnutí prostor pro uspořádání této akce, pomoc při přípravách a v neposlední řadě za zapůjčení komeťáckého skákacího hradu.

Rádi bychom také poděkovali všem účastníkům, kteří si společně s námi sobotní dopoledne užili a těšíme se za rok.

Foto: Vít Golda