Nadační fond Kometa | 17. 9. 2017 Svatební show Lysice
17923
post-template-default,single,single-post,postid-17923,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

17. 9. 2017 Svatební show Lysice

Den s Kometou

08 Zář 17. 9. 2017 Svatební show Lysice

SVATEBNÍ SHOW LYSICE

Rádi bychom touto cestou pozvali všechny na 7. ročník Svatební show Lysice, která se koná 17. září 2017 od 10:00 na nádvoří zámku a v zámecké zahradě SZ Lysice.

A co Vás čeká? Svatební veletrh, na kterém se představí mnoho svatebních dodavatelů, fotografů, make-up artistů, kadeřnic – prostě vše, co ke svatebnímu dni patří. Celou akci bude moderovat Jaroslava Vykoupilová z Českého rozhlasu Brno, tváří a VIP hostem svatební show je Tereza Jedličková finalistka České miss 2017 a I. vicemiss aerobik 2016.

Přijďte si užít neobyčejný den, jehož součástí veletrhu je také doprovodný program – módní přehlídky, svatební zámecké klání – soutěž nejen pro snoubence, losování výher na slosovatelné volné vstupenky, zábava pro děti či dražba podepsaného dresu HC Kometa Brna.

Ani my u této akce nebudeme chybět. Najdete zde náš stánek, ve kterém vám představíme naše služby, ale také speciální didaktické pomůcky, které si můžete vyzkoušet. Dobrovolným vstupným a dražbou dresu pak můžete podpořit naši činnost.

Rádi bychom touto cestou poděkovali pořadatelům, že se rozhodli výtěžkem z této akce podpořit právě naši organizaci.

Budeme se na vás těšit, tým Nadačního fondu KOMETA.

Více informací o akci naleznete ZDE.

 

NF_show_lysice_FIN01